www.drogidozdrowia.pl

ZDROWIE NIE JEST WSZYSTKIM, ALE WSZYSTKO JEST NICZYM BEZ ZDROWIA

 „Zdrowie nie jest wszystkim, ale wszystko jest niczym bez zdrowia!”

Tę zachodnią myśl bardzo często cytuje w swoich wykładach hinduski mistrz duchowy, autor systemu Joga w Życiu Codziennym, Jego Świątobliwość Vishwaguru Mahamandaleshwar Paramhans Swami Maheshwarananda, o którym uczniowie mówią „Swamiji”.

Swamiji  wyjaśnia, jak skutecznie zadbać o swoje zdrowie. Robi to w sposób niezwykle prosty i przekonywający. Ubrany zawsze w skromną pomarańczową szatę,  Ambasador Pokoju na świecie pokonuje tysiące mil, aby podzielić się z nami niezwykłą wiedzą jogi.

Czytaj więcej...

SYSTEM JOGA W ŻYCIU CODZIENNYM

Autorem tego ciekawego systemu jest Paramhans Swami Maheshwarananda (Swamidżi). Przybył on do Europy blisko 40 lat temu, aby pomóc ludzkości szerząc uniwersalne przesłanie sat sanatan dharma oraz starożytną naukę jogi.

Swamidżi jest kontynuatorem duchowej linii OM Sri Alakpuridżi Siddha Peeth, która pochodzi od jednego ze starożytnych mędrców żyjących w Himalajach, Maha Siddha Yogi  Alakhpuridżiego.

Czytaj więcej...

Wyszukiwarka

Spis artykułów

Tutaj znajdziesz wszystkie artykuły z podziałem na kategorieSpis Artykułów

Nasi przyjaciele

Tutaj znajdziesz listę przyjaciół portaluNasi Przyjaciele

Nasi autorzy

Tutaj znajdziesz informacje o naszych autorachNasi Autorzy

ZATRZYMAJ SIĘ

AJAHN BRAHM - CZTERY SPOSOBY NA TO, JAK ODPUŚCIĆ ...

Zatrzymaj się

Trochę lingwistyki

Informacja o portalu

Redakcja informuje, że wszelkie prezentowane w artykułach poglądy należy postrzegać jako osobisty punkt widzenia autora danego artykułu, a nie linię programową portalu. Zapraszamy do współpracy osoby z różnych tradycji, o różnym punkcie widzenia.  O NAS