www.drogidozdrowia.pl

O NAS

Często patrzymy wycinkowo. Jeżeli coś jest dobre dla nas - to jest jedyne właściwe, zatem dobre dla wszystkich. Zapominamy, że jesteśmy różni i że może być wiele dróg do osiągania tego samego.

Joga oznacza w sanskrycie kontrolę, jarzmo, ale także zjednoczenie, połączenie, jedność.

Naszym portalem chcemy dać świadectwo, że joga łączy.

Pod jednym szyldem, w jednym miejscu, gromadzimy informacje o różnych stylach jogi i różnych sposobach medytacji. Przedstawiamy różne zdrowe sposoby odżywiania, inne niż joga systemy praktyk psychofizycznych, np. chińskie. Piszemy o wydarzeniach z nimi związanych, nie faworyzując żadnego. Chcemy pokazać jedność w wielości oraz wielość w jedności.

Celem tego portalu jest przedstawienie różnorodności dróg i wskazanie możliwości wyboru, aby każdy poszukujący mógł znaleźć drogę odpowiednią dla siebie. I dlatego wystarczy wysłać do nas maila z danymi Waszej szkoły, a znajdzie się ona w wykazie. Również zachęcamy do zamieszczania u nas informacji o wydarzeniach i wyjazdach organizowanych przez Was.

Zapraszamy do współpracy.

W imieniu zespołu

Krystyna Białowolska

 

Kontakt:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Redakcja informuje, że wszelkie prezentowane w artykułach poglądy należy postrzegać jako osobisty punkt widzenia autora danego artykułu, a nie linię programową portalu. Zapraszamy do współpracy osoby z różnych tradycji, o różnym punkcie widzenia.

Zespół: Piotr Babczyński, Krystyna Białowolska, Krystian Białowolski, Kaxia Elżbieta Kowalewska, Ela Kwasek, Grażyna Trautsolt.

Wyszukiwarka

Miejsca

Kliknij na mapę, aby zobaczyć wszystkie szkoły

Dopisz własną szkołę

Spis artykułów

Tutaj znajdziesz wszystkie artykuły z podziałem na kategorieSpis Artykułów

Nasi przyjaciele

Tutaj znajdziesz listę przyjaciół portaluNasi Przyjaciele

Nasi autorzy

Tutaj znajdziesz informacje o naszych autorachNasi Autorzy

ZATRZYMAJ SIĘ

AJAHN BRAHM - CZTERY SPOSOBY NA TO, JAK ODPUŚCIĆ ...

Zatrzymaj się

Trochę lingwistyki

Informacja o portalu

Redakcja informuje, że wszelkie prezentowane w artykułach poglądy należy postrzegać jako osobisty punkt widzenia autora danego artykułu, a nie linię programową portalu. Zapraszamy do współpracy osoby z różnych tradycji, o różnym punkcie widzenia.  O NAS