www.drogidozdrowia.pl

CZTERY SPOSOBY NA TO ABY ODPUŚCIĆ - wykład AJAHNA BRAHMA

Wyobraźcie sobie, że macie duży plecak i jest naprawdę ciężki, jest pełny wszystkiego nie tylko ubrań ale i ciężkich skał granitowych, a wy idziecie z nim przez życie i nie wiecie jak go zdjąć i odłożyć. Stajecie się bardzo zmęczeni, bardzo chorzy. Nie czujecie nawet odrobiny szczęścia, gdyż w każdym momencie życia jesteście w złym humorze, jesteście wyczerpani. Czujecie się umysłowo wyczerpani? Dlaczego? Bo nieśliście zbyt wiele rzeczy w plecaku.

Obejrzyj ...

KEN WILBER PO POLSKU - KOTWICZENIE POCZUCIA "JA JESTEM"

Czym jest poczucie „Bycia”, poczucie „Ja Jestem”, czym jest „Wielki Umysł” wyjaśnia Ken Wilber – jeden z najczęściej tłumaczonych naukowych pisarzy amerykańskich, twórca Integralnej Teorii Świadomości – próby zsyntetyzowania całej ludzkiej wiedzy i doświadczenia.

Obejrzyj ...

MOOJI - NIEPOKÓJ, NERWOWOŚĆ, STRACH

Po pierwsze dobrze, że zdajesz sobie z tego sprawę i nie starasz się temu ulec. To pierwsza rzecz. Kolejna – nie próbuj nic z tym robić, nawet jak ciało zaczyna trząść się ze strachu – czasem tak się dzieje z niektórymi ludźmi. To samo w sobie nie jest problemem. Problem zaczyna się w momencie, kiedy zaczynasz interpretować to uczucie, że jest z tobą coś nie tak.

Obejrzyj ...

Wyszukiwarka

Spis artykułów

Tutaj znajdziesz wszystkie artykuły z podziałem na kategorieSpis Artykułów

Nasi przyjaciele

Tutaj znajdziesz listę przyjaciół portaluNasi Przyjaciele

Nasi autorzy

Tutaj znajdziesz informacje o naszych autorachNasi Autorzy

ZATRZYMAJ SIĘ

AJAHN BRAHM - CZTERY SPOSOBY NA TO, JAK ODPUŚCIĆ ...

Zatrzymaj się

Trochę lingwistyki

Informacja o portalu

Redakcja informuje, że wszelkie prezentowane w artykułach poglądy należy postrzegać jako osobisty punkt widzenia autora danego artykułu, a nie linię programową portalu. Zapraszamy do współpracy osoby z różnych tradycji, o różnym punkcie widzenia.  O NAS