Jak zdobyć bonifikartę do McDonald's? LISTOPAD 2023

McDonald's to jedna z najpopularniejszych sieci restauracji fast food na całym świecie. Od lat cieszy się ogromną popularnością wśród różnych grup wiekowych. Dla wielu osób jest to miejsce, w którym można zaspokoić głód w szybki i smaczny sposób. Jednym z ciekawych sposobów na ograniczenie wydatków w tej restauracji jest zdobycie bonifikaty, która umożliwia zakup wymienionych na karcie produktów w znacznie niższej cenie. W tym artykule omówimy, jak zdobyć bonifikatę do McDonald's i jakie korzyści mogą wyniknąć z jej posiadania.

Jak zdobyć Bonifikartę do McDonald's?

Zdobycie Bonifikarty do McDonald's okazuje się nie być takie trudne. Wystarczy znać daty rozpoczynania się edycji promocji oraz być jednym z pierwszych trzech klientów restaucacji oraz zamówić dowolny McZestaw. Najbliższym możliwym terminem zdobycia Bonifikarty jest 1 września 2023 roku, a na kolejną możliwość będziemy musieli trochę poczekać ponieważ początek kolejnej edycji rozpocznie się 1 grudnia 2023.

Jak wygląda Bonifikarta McDonald's?

Bonifikarta do McDonald's to plastikowa karta wielkości karty debetowej czy legitymacji studenckiej. Na awersie znajdziemy grafikę przygotowaną przez McDonald's, która wyróżnia poszczególne edycje karty, a na rewersie znajdują się wymienione produkty, które zakupimy po przedstawionycj, okazyjnych cenach. 

Jak dokonywać zakupów przy użyciu Bonifikarty do McDonald's?

Bonifikarta do McDonald's rządzi się swoimi prawami. Produkty objęte jej promocją zakupimy wylącznie przy kasie w restauracji lub Mc'Drive. Restauracje McDonald's nie umożliwiają zakupów przy użyciu Bonifikarty w kioskach czy aplikacji. Po podejściu do kasy lub podjechaniu pod McDrive należy przekazać sprzedawcy, że będziemy korzystać z Bonifikarty oraz okazać ją personelowi. Po weryfikacji przez sprzedawcę ważności Bonifikarty można przejść do zamówienia produktów, które są objęte promocją.

Jakie są minusy zakupów przy urzyciu Bonifikarty w restaucacjach McDonald's?

Pierwszym i chyba najbardziej dającym się we znaki minusem zakupów przy urzyciu Bonifikarty w restaucacjach McDonald's jest wcześniej wspomniany brak możliwośći realizacji zakupów w aplikacji oraz kioskach, a co za tym idzie konieczność stania w kolejce do kasy. Warto również zaznaczyć, że w związku z tym nie będziemy mogli złożyć zamówienia z bezpośrednim dostarczeniem zamówienia do stolika przez obsługę. 

Czy Bonifikartę do McDonald's można kupić? 

Teoretycznie sprzedaż Bonifikarty do McDonald's jest zabroniona przez regulamin McDonald's, który znajdziesz tutaj: https://cdn.mcdonalds.pl/uploads/20221130161105/regulamin-bonifikarta-edycja-1-03-31-05-2022.pdf jednak coraz częściej można znalźć oferty sprzedaży kart na serwisach aukcyjnych takich jak Allegro czy portalach typu OLX, a cena zakupu Bonifikarty oscyluje w okolicach 100-200 zł w zależności od tego, ile pozostało do końca miesiąca. Warto jednak pamiętać, że aby legalnie nabyć Bonifikartę do McDonald's należy jedynie pamietać o powyżej przedstawionych terminach i być jednym z trzech pierwszych klientów restaucacji.